در حال بارگزاری...

بازسازی برند

خدمات/برندینگ/بازسازی برند

بازسازی برند (Rebranding) ایجاد یک نگاه جدید و احساس متفاوت برای یک محصول یا یک شرکت می باشد که گاهی به مرور زمان برای بسیاری از برندها اتفاق افتاده است. هدف اصلی از بازسازی برند در فعالیت های بازاریابی تغییر ادراک مشتری در مورد یک محصول، خدمات یا شرکت است و موجب می شود که برند مدرن تر و مرتبط با نیاز های مشتری در نظر آید.
دلایل بسیاری باعث احساس نیاز برای احیا برند می شوند. دلایلی همچون: تغییر موقعیت شرکت و چشم انداز آن و تغییر تمرکز آن بر موارد دیگر، تنظیم موقعیت شرکت نسبت به رقبا، به روز رسانی تصویر کهنه برند و ایجاد یک تصویر جدید و جوان از شرکت، گسترش دامنه کسب و کارو نیز پاک نمودن عواقب تغییرات بزرگی در شرکت نظیر ادغام یا خرید قابل توجه سهام آن و تغییر مدیریت و استراتژی. در این حالت برندها با ایجاد یک تصویر جدید از مدیریت سعی می نمایند خود را از مشکلات گذشته دور نمایند.

لباسی نو بر قامت نام تجاری شما

تلاش های بازسازی برند ممکن است در قالب تجدید نظر در نام برند، لوگوی برند، بسته بندی محصولات، شعار های کلیدی و تگ لاین های برند و غیره به روز نمایند.
در این شرایط یک مشاور و مجری مجرب بهترین راهکارها را با کمترین عواقب در اختیار صاحبان سازمان قرار داده و تصویر جدیدی را از سازمان ترسیم می نماید. این خدمت تخصص همکاران ما در کانون تبلیغاتی و برندینگ آوانگار است تا ضمن ارایه مشاوره تخصصی در این زمین با درنظر گرفتن شرایط موجود سازمان ضمن کاهش عواقب و هزینه های معنوی این اقدام پر خطر تصویر مطلوب را از سازمان در ذهن مخاطبان ترسیم نماید. ما تلاش می کنیم از تهدیدهای این اقدام پر ریسک بازاریابی فرصت های جدیدی را برای شما فراهم نماییم.

فرم پرسشنامه اطلاعات