در حال بارگزاری...

ماکت/ تندیس/ یادمان و مجسمه

خدمات/تولید/ماکت/ تندیس/ یادمان و مجسمه

عموما ارزش مادی یک جایزه در برابر ارزش معنوی آن بسیار ناچیز است. در واقع تندیس ها و لوح های یادبود و تقدیر، ارزش معنوی و اعتبار خود را غالبا از سازمان برگزار کننده آن به عاریت می گیرند. ولی با این وجود برای گیرنده این قبیل جوایز ارزش بصری و هنری آن نیز در کنار اعتبار آن بسیار حایز اهمیت است.
طراحی و تولید محصولات فاخر و چشم نواز، انگیزه ما برای ایجاد دپارتمان ماکت/ تندیس/ یادمان و مجسمه شرکت تبلیغاتی آوانگار بوده است. مجموعه صنعتگران و هنرمندان خلاق و با استعداد ما در این بخش مهارت خود را در خدمت تولید محصولاتی قرار داده اند که پاسخگوی نیاز مشتریان در این بخش باشد. افتخار ما اینست که محصولات ما زینت بخش ویترین افتخارات افراد و سازمان هایی است که با نبوغ، عملکرد و خدمت خود به جامعه منشا اثر ماندگاری بوده اند.
مجموعه تولیدات سنتی و مدرن ما با تلفیق جادویی کریستال های درخشان، جلای فوق العاده چوب های کمیاب و ارزشمند، فرم پذیری و درخشش طلا، نقره و مفرغ و تکمیل آن با سرامیک، رزین، سنگ گرانیت، شیشه و اعجاز لیزر آثاری را در پیش چشمان شما قرار می دهد که اهدا کننده و دریافت کننده به آن افتخار می کنند.

تجلی ماندگار هنر و صنعت، برای تکریم از کسانی که برایتان ارزشمندند

در کنار این خدمات هنرمندان و صنعتگران آوانگار آماده تولید ماکت های تبلیغاتی، مجسمه با کاربرد تزیینی و شهری و همچنین لوح های یادبود، افتخار و گواهی نامه نیز می باشند.

فرم پرسشنامه اطلاعات