در حال بارگزاری...

تبلیغات محیطی

خدمات/رسانه/تبلیغات محیطی

به هر نوع از تبلیغ در خارج از نقطه نهایی خرید مشتری (POP) گفته می شود. به تعریف دیگر تبلیغات محیطی نوع خاصی از ارتباطات که در جهت ترویج مزایای اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی از محصولات و خدمات به شکل یک ارزش تعریف شده است. تبلیغات محیطی در بازاریابی به مصرف کنندگانی توجه دارد که در حال تردد در خیابان ها، جاده های بین شهری، اماکن عمومی، وسایط نقلیه عمومی، مکان های انتظار، اماکن تجاری، اماکن ورزشی و … هستند.

رسانه ای که نمی توان آن را نادیده گرفت!

ابتدایی ترین شیوه تبلیغات محیطی در فضای شهری انتشار اعلان و نصب آن بر در و دیوار کوچه ها و خیابان ها بوده است. پس از مدتی به موازات رشد شهرها نهادهای متولی، کنترل سیمای شهر را به دست گرفته و به مرور فضاهای مشخصی را برای نصب اعلان ها و پوسترهای تبلیغاتی مشخص کردند و در دوره معاصر کم کم شرکت های تبلیغاتی سازه های عظیمی را برای انتشار اعلانات تبلیغاتی بوجود آوردند.
بر اساس تحقیقات انجمن تبلیغات آمریکا، مردم بیش از ۷۰ درصد از زمان خود را در محیط خارج از خانه سپری می کنند. بنابراین تبلیغات محیطی می تواند به عنوان یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی برای انتقال پیام به مخاطب مورد استفاده قرار گیرد.
برای تبلیغاتی محیطی مزایای بسیاری ذکر گردیده است. تبلیغات محیطی بهترین ابزار برای معرفی محصول جدید، برند، کالا و خدمات است. همچنین وسیله ای مناسب برای افزایش فروش کالاست.
ولی در عین حال بالا بودن هزینه‌های مربوط به تبلیغات محیطی، نیاز به اخذ مجوز ها از مراکز ذیصلاح و منع قانونی برای تبلیغ نمودن برخی کالاها و خدمات از جمله معایب این ابزار قدرتمند تبلیغاتی می باشد.
انواع عمده ابزار های تبلیغات محیطی عبارتند از:
بیلبورد، مبلمان شهری، تلویزیون، استرابورد، تابلوی سر در فروشگاه، عرشه پل های هوایی و عابر پیاده، لمپست بنر، دیوارنگاری، بدنه تاکسی ها و اتوبوس های شهری، استند، لایت باکس، ماکت تبلیغاتی و …
کانون آوانگار به عنوان یک آژانس تمام سرویس در زمینه ارایه خدمات، بخش عمده ای از ظرفیت خود را به تبلیغات محیطی اختصاص داده است. برنامه ریزی رسانه، مانیتورنیگ، طراحی خلاقانه و اجرای تبلیغات محیطی از جمله خدمات ما برای مشتریان می باشد.
همکاران متخصص ما در این بخش آمادگی دارند تا در کلیه نقاط ایران این خدمات را در اسرع وقت ارایه نمایند.

فرم پرسشنامه اطلاعات