در حال بارگزاری...

محتوای دیجیتال

خدمات/تولید/محتوای دیجیتال

موج تغییر و پیشرفت در تکنولوژی نوین موجب گردیده است تا روش های تبلیغات تغییر کند. امروزه رسانه های سنتی جایگاه گذشته خود را هر روز بیش از پیش از دست می دهند و کوچ دسته جمعی کاربران به رسانه های نوین و شبکه های اجتماعی و رسانه های مبتنی بر ابزارهای تکنولوژیک جدید همانند تلفن های هوشمند شتاب بی سابقه ای گرفته است. به موازات تغییر ذائقه جمعی کاربران اینترنت صاحبان کسب و کار نیز به دلیل تجمع گروه بزرگی از مردم در این رسانه ها اقدام به بازاریابی در این رسانه نوین و فراگیر نموده اند. به موازات این تغییرات شگرف تکنولوژیکی و رسانه ای، تقاضا برای تولید محتوای دیجیتال نیز به شدت افزایش یافته است. تقاضا برای تولید ویدئو های کم حجم و ساده و ارزان، محتوای خلاقانه، اینفوگرافی، موشن گرافیک، پادکست، محتوای متنی تبلیغاتی مستقیم و غیر مستقیم، و غیره بازار تولید محتوا را نیز به شدت دستخوش دگرگونی کرد.

محتوا پادشاه جهان دیجیتال است.

صاحبان آگهی به دلیل ماهیت اساسی فضای مجازی که سرعت و نوگرایی است درخواست برای تولید محتوای دیجیتال را در راس سفارشات خود قرار دادند. دیگر تیزر های پرطمطراق با گرافیک سه بعدی و پرهزینه، پوستر ها و اینفو گرافی های گران قیمت یارای رقابت به محتوای خلاقانه، ارزان قیمت ولی تاثیر گذاری که حتی با یک دوربین موبایل گرفته شده است را ندارند. تمرکز بر تبلیغات و بازاریابی اینترنتی موجب گردیده است تا هزینه هنگفت کمپین های 360 درجه صدها برابر کاهش پیدا کند و عرصه جدیدی برای کسب و کار های کوچک که تاکنون توان هزینه در تبلیغات را نداشتند، بوجود آمده و از طرفی سازمان بزرگ نیز با توجه به کم هزینه بودن، هدفمندی، قابلیت رصد و ارزیابی میزان تاثیرگذاری تبلیغات نیز به این روش بازاریابی و تبلیغات روی آورده اند، نیازهای محتوایی بازاریابی دیجیتال دنیای تولید محتوا را دستخوش تغییرات اساسی نموده است.
در اینجا سازندگان نرم افزار و تولید کنندگان محتوای دیجیتال با همراهی تیم خلاق تبلیغات و بازاریابی نبض تولید محتوا را در دست گرفته اند. ما در آژانس تبلیغاتی آوانگار با درک شرایط جدید در این حوزه، دپارتمان تولید محتوای دیجیتال را با هدف رفع نیاز مشتریان در حوزه دیجیتال مارکتینگ تاسیس و بخش بزرگی از پتانسیل خود را در این حوزه به کار گرفته ایم.

خدمات بخش تولید محتوای دیجیتال:

کمپین

ایده پردازی و خلاقیت

گرافیک موشن (موشن گرافیک)

استاپ موشن (پیکسلیشن، آبجکت انیمیشن، استاپ موشن خمیری، کات آوت، ترکیبی)

اینفوگرافیک

کپی رایتینگ (محتوای متنی خبری، تبلیغاتی و اطلاع رسانی)

گرافیک خلاق

ویدئو (ویدئو بلاگ، ویدئو مصاحبه، آموزشی، وبینار، ویدئو تبلیغاتی، خبری، رپورتاژ، ویدیو دمو و بررسی محصولات، واقعیت مجازی)

گیف انیمیشن

پادکست

کاریکاتور

تصویر سازی

رپورتاژ آگهی

تولید بنر های تبلیغاتی

تولید بازی

فرم پرسشنامه اطلاعات