در حال بارگزاری...

دکوراسیون نمایشگاهی/داخلی و فروشگاهی

خدمات/تولید/دکوراسیون نمایشگاهی/داخلی و فروشگاهی

حضور در نمایشگاه یکی از روش های فعالیت های پیشبرد فروش در بازاریابی است که نقش موثری در توسعه برند و فروش شرکت ها دارند. مجموعه فعالیت های خلاقانه نمایشگاهی تاثیر زیادی در متمایز ساختن برند نسبت به رقبای شرکت دارد.
هدف کلی از حضور در نمایشگاه معرفی محصول و خدمات برای جذب مخاطبان همچنین شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آنها ست. نمایشگاه جایگاه ارتباطی میان بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی و سایر ابزارهای توسعه برند و فروش است.

حضور قدرتمند و چشم گیر با خلق فضای مدرن و به یادماندنی

دستاوردهای ساخت غرفه اختصاصی در نمایشگاه:

ایجاد عواطف و احساسات مثبت

ایجاد تصویری شفاف از برند

توسعه فروش

توسعه برند

ایجاد تمایز نسبت به سایر رقبا

ساخت غرفه اختصاصی در نمایشگاه مخاطبان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه را مجذوب خود کرده و الهام بخش ارتباط موثر آنان با برند خواهد بود.
تیم متخصصان و صنعتگران دپارتمان غرفه سازی و دکوراسیون نمایشگاهی و فروشگاهی کانون آوانگار با ارایه خدمات طراحی و ساخت دکوراسیون فضاهای تجاری، اداری و نمایشگاهی به جلب و جذب مخاطبان شما کمک خواهند نمود و فضای نمایش ارایه خدمات و محصولات شما را چشم گیر تر و دلپذیرتر می نمایند.
ما آمادگی داریم تا در راستای فعالیت پیشبرد فروش هدایت کننده در نقاط تماس با مشتری در فروشگاه ها و محل های عرضه کالا خدمات تخصصی مرچندایزینگ را برای نمایش، عرضه و فروش محصولات ارائه دهیم. استفاده از طرح، رنگ، نور، ساخت و ساز، جانمایی و چیدمان کالا در قفسه ها و ویترین ها، تطبیق با استانداردهای شرکت از جمله خدمات ما در این دپارتمان می باشد.
همچنین خلق دکوراسیون های فروشگاهی، سازه های ماژولار نمایشگاهی، تهیه و تامین استند، پاپ آپ و کانتر های نمایشگاهی نیز از جمله خدماتی است که ما در آوانگار عرضه می نماییم.

فرم پرسشنامه اطلاعات