در حال بارگزاری...

هویت بصری برند

خدمات/برندینگ/هویت بصری برند

هویت بصری، جنبه بصری نام تجاری است که شرکت ها برای ایجاد احساسات و تجارب خاص با نام تجاری ایجاد می کنند. این شامل هر عنصر بصری است که نام تجاری شما برای ارتباط با مخاطب در هر کجا و از هر ابزاری از آن استفاده می کند. هویت بصری بخشی از نام تجاری است که پیام کلی، ارزش ها و وعده های نام تجاری خود را از طریق هر چیزی که بصری است، اطلاع می دهد. هویت بصری در عمل نشان می دهد که سازمان می خواهد چطور و چگونه در مقابل مخاطب به نمایش درآید و دیده شود و به طور کلی بیانگر ارزش ها و بینش های استراتژیک ثابت و پایدار یک سازمان است.
روابط عمومی، پست مستقیم، نمایشگاه های تجاری و تخصصی، تبلیغات شفاهی، تلفن، شبکه سازی، ارائه ها، سخنرانی ها، پوشش کارکنان، بسته بندی محصولات، خدمات، وسائط نقلیه، تابلوهای تبلیغاتی، کارت های ویزیت، اوراق اداری، بنرهای تبلیغاتی اینترنتی، انتشارات، محتوای صوتی، ایمیل ها، ساینج ها، فرم های اداری ، خبرنامه، وب سایت، دکوراسیون داخلی، هدایای تبلیغاتی، ترویج فروش، محتوای رسانه های اجتماعی و … از جمله حوزه هایی هستند که برای هماهنگی و یکپارچگی عناصر آن باید در تدوین اساسنامه هویت بصری مورد توجه قرار گیرند.

ما با یک روش منحصر به فرد به شناسایی هویت بصری برند شما کمک می کنیم.

اگر این فعالیت ها به طور منسجم و یکپارچه انجام نگیرند منجر به از هم گسیختگی در هویت برند شده و بعد از مدتی باید با صرف هزینه زیاد نسبت به بازسازی برند اقدام نمود. کار امروز را به فردا موکول نکنید.

فرم پرسشنامه اطلاعات