در حال بارگزاری...

صفحه اصلی/بلاگ/قصه فکاهی همکاری برندها با سلبریتی هاقصه فکاهی همکاری برندها با سلبریتی ها

قصه فکاهی همکاری برندها با سلبریتی ها

فهرست دسته‌هااخبار تبلیغاتهیچ دیدگاهی برای قصه فکاهی همکاری برندها با سلبریتی ها ثبت نشده472 بازدید

به گزارش خبرگزاری برنا؛ داستان همکاری برندها با سلبریتی ها در ایران به نقاط خنده‌داری رسیده است. بخش جذابش اما تبلیغات مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است. آنجا که مثلا قید و بندهای نهادهای رسمی وجود ندارد و هم سازندگان تبلیغات و هم ستاره ها آزادترند و برای بروز خلاقیتشان مانعی وجود ندارد. نتیجه اما برعکس است.

از انتخاب غلط برخی چهره ها برای برخی برندها که به هیچ شکل آنها را نمی توان بهم چسباند بگیرید تا بی اِرق بودن سلبریتی‌ها به برند مورد نظرشان. مثلا موقعی که برند چرم با بهرام رادان قرار دارد و شهر پر از بیلبوردهای اوست، تصویرش با کت و شلوار پارچه ای روی جلد ماهنامه استایل میرود و بعد می‌بینیم که در جشنواره فیلم فجر پوشش اش کوچکترین ارتباطی به چیزی که تبلیغ کرده ندارد.

محمد خاکپور نیز چهره یک برند ساعت می شود و کریم باقری برای خمیر دندان طوری تبلیغ میکند که دندانهایش دیده نشود. این ها در کنار کلی ویدئوی اینستاگرامی قرار میگیرد از دندان پزشک فلان هنرپیشه تا فیزیوتراپی آقای پرستویی و میلیونر شدن با شرکتی که نسرین مقانلو چهره تبلیغاتی اش است و اضافه کنید رضا کیانیان برای معرفی و تبلیغ دمنوش.

خلاصه اوضاع همکاری برندها با سلبریتی ها از با مزه فراتر رفته و بی هیچ منطقی صرفا فضایی فان را برای مردم ایجاد کرده است.

همکاری عجیب برندها با سلبریتی ها

بعد از تبلیغ عجیب نیکی کریمی برای یک اپراتور، تبلیغ بهنوش بختیاری برای عطر میثم شبکه های مجازی را درنوردید تا حدی که مهراب قاسم خانی را بعد از دیدن این کلیپ و از شدت خنده روانه بیمارستان کرد. بهنوش بختیاری در هر تبلیغی ممکن است ظاهر شود. از کیف و کفش پاندورا تا دکور ماهان و از عطر میثم تا هر چیز دیگری. مهم اما فارغ از برندها، تصویری گنگ و فکاهی است که آنها به دست خود در ذهن مردم ایجاد میکنند. تصویری از آدم هایی که روزی ارج و شانشان آنقدر بالا بود و آنقدر دست نیافتنی بودند که مردم آنها را ستاره می دانستند.

حالا اما خودشان، شاید به غلط، قیمتشان را برای یک همکاری تجاری اینطور ساده و زشت و بی منطق لو می دهند و همه تصویرهای ارزشمندی که در ذهن مخاطب شکل گرفته بود را همراه با سخره مردم می شکنند. تبلیغات بی منطق همانقدر برای هنرمندان غلط است که برایشان جذاب است.

 

بخوانید : تبلیغ سیگار در سوپرمارکت ها با کدام مجوز؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *