در حال بارگزاری...

صفحه اصلی/بلاگ/عناصر اصلی برنامه استراتژیک تبلیغاتبرنامه استراتژیک تبلیغات

عناصر اصلی برنامه استراتژیک تبلیغات

فهرست دسته‌هااخبار تبلیغاتهیچ دیدگاهی برای عناصر اصلی برنامه استراتژیک تبلیغات ثبت نشده496 بازدید

برنامه استراتژیک تبلیغات چارچوبی را برای شرکت و آژانس تبلیغاتی فراهم می کند تا با آن، میزان مؤثر بودن و رسیدن به اهداف کمپین تبلیغاتی را اندازه بگیرند. استراتژی تبلیغاتی روش هایی را برقرار می کند تا با آن به اهداف از پیش تعیین شده تبلیغاتی خود برسیم.

به گزارش ibazaryabi برنامه تبلیغاتی تاکتیک های خلاقانه رسانه را و همچنین بودجه بندی و زمان بندی عناصر استراتژی را مشخص می کند.

برنامه استراتژیک تبلیغات

استراتژی تبلیغات دیدی وسیع برای کل کمپین تبلیغاتی به ما می دهد. به عنوان مثال اگر هدف تبلیغاتی ما افزایش برند آگاهی یک برند غذایی مشخص به اندازه 25 درصد در یک مکان مشخصی باشد، استراتژی روش دستیابی به این هدف را نشان می دهد. توصیه های استراتژی می تواند شامل افزایش در معرض دید قرار گرفتن، شناساندن برند به عنوان یک محصول با کیفیت بالا و تشویق خرده فروشان برای موجود نگه داشتن محصول باشد.

بررسی

تیم مشتریان و آژانس تبلیغاتی اسناد استراتژی را بررسی می کند تا مطمئن شود اهداف بازاریابی را ارضا می کند. سپس آژانس تبلیغاتی برنامه جزئی تری برای تبلیغات فراهم می کند تا استراتژی را پیاده سازی کند. تبلیغات بدون استراتژی به معنای تضمین برای عدم موفقیت کمپین است. بنا به مفاهیم سایت adcracker خلاصه تبلیغاتی به منزله نقشه راهی است تا به تیم کمک کند سریع به راه حل برسند.

بخوانید:  8 نکته برای نوشتن یک عنوان تبلیغاتی تاثیرگذار

برنامه

برنامه تعیین می کند چگونه استراتژی را پیاده سازی کنیم. مثلاً برای افزایش آگاهی از برند برنامه می تواند تبلیغات در روزنامه ها، رادیوی محلی و سایت ها باشد. برای جایگاه سازی برند، برنامه می تواند برای نشان دادن کیفیت محصول خلاقیت به خرج بدهد و به صورت سبک زندگی آن را معرفی کند. برنامه استراتژیک تبلیغات می تواند مثلاً پیشنهاد تبلیغ از طریق توزیع کننده ها را بدهد تا خرده فروشان و مشتریان را به خرید نمونه و تست نمونه ها تشویق کند.

رسانه

برنامه تبلیغاتی می تواند رسانه را برای تبلیغات تعیین کند، مخاطبان هدف را تعیین کند، تعداد تبلیغات و هزینه آنها را تعیین کند. برنامه می تواند اندازه تبلیغ روزنامه ای را تعیین کند یا زمان تبلیغات رادیویی را تعیین کند. همچنین می تواند تعیین کند تعداد تکرار تبلیغات چقدر باشد یا کل زمان کمپین چقدر باشد.

خلاقیت

اظهارنامه خلاقانه در برنامه تبلیغاتی می تواند پیغام های مهم را که هر تبلیغی دارد تعیین کند. می توان با طرح خلاقانه برنامه همچنین روش جلب توجه و نحوه تعامل پیغام را به دقت تعیین کرد. برنامه می تواند همچنین مکانیسم پاسخ را نیز طراحی کند. مثلاً طراحی کوپن ارتباطی، یا آدرس وب سایت، به نحوی که تبلیغات کننده می تواند پاسخ را مدیریت کند.

بودجه

برنامه باید به صورت دقیق بودجه را تعیین کند. تمام هزینه کمپین به صورت ریز باید مشخص باشد. کمپین باید برای رسیدن به اهداف قابل اندازه گیری باشد. بنابراین باید برنامه به نحوی طراحی شده باشد تا آژانس تبلیغاتی بتواند میزان رسیدن به اهداف را بسنجد.

بخوانید: تبلیغات رایگان رسانه ملی برای تولیدکنندگان مد اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *