در حال بارگزاری...

صفحه اصلی/بلاگ/برند کوئیک سیلور و تبلیغاتی به روش خلاقانهتبلیغات خلاقانه برند کوئیک سیلور

برند کوئیک سیلور و تبلیغاتی به روش خلاقانه

فهرست دسته‌هااخبار تبلیغاتهیچ دیدگاهی برای برند کوئیک سیلور و تبلیغاتی به روش خلاقانه ثبت نشده499 بازدید

برند کوئیک سیلور یکی از ده برند معتبر و شناخته شده در دنیای مد و همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لباس‌های ورزشی در جهان می‌باشد، که به منظور موفقیت در فروش محصولات خود، شرایط مطلوبی را برای خرید مشتریان در نظر گرفته است.

تبلیغات خلاقانه برند کوئیک سیلور

Quiksilver برای فروش محصولات زمستانه، تبلیغات محیطی خلاقانه ای را در نمای برفی خلق نموده است. یکی از این تبلیغات، تخفیف 30 درصدی کاپشن های زمستانه می باشد.

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید، نمای از یک کاپشن با عبارت 30 – در تصویر نمایان است، تا در حقیقت نشان دهد علاوه بر تخفیف ویژه این برند از گرما و کیفیت فوق العاده ای در هوای سرد برخوردار می باشد و بدین روش می تواند مشتریان زیادی را به سوی خرید کاپشن های کوئیک سیلور سوق دهد.
به نوعی هدف از تبلیغات خلاقانه برند کوئیک سیلور، بالا بردن میزان فروش و ارتقا محصولات جدید در عرضه پوشاک است و بعلاوه اینکه تولید محصولات جدید و متنوع گامی در جهت توسعه برند و محبوبیت در بین مشتریان می باشد.

آژانس تبلیغاتی: Grey, استانبول، ترکیه
کارگردانان خلاقیت: Ergin Binyıldız, Engin Kafadar
مدیران هنری: Tolga Özbakır, Burak Çınar
کپی رایتر: Merve Selamet
انتشار: 2012 دسامبر

اهمیت توسعه برند

توسعه‌ی برند همواره از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و بخش مهمی از یک فرایند نظام مند بازاریابی یکپارچه است. برندینگ با افزایش تمرکز و آگاهی مصرف‌کننده موجب رشد سهم بازار می‌شود اما استراتژی برندینگ چیزی فراتر از بحث بازاریابی است.

برای این‌ که نام برند خود را در ذهن مشتری ثبت کنید تا همیشه آن را به خاطر بسپارد باید از ابزارهای مختلفی مثل تبلیغات، خلاقیت، نوآوری و غیره استفاده کنید. با توسعه‌ی برند خود مشتریان وفادار به دست خواهید آورد.

برای ماندگار شدن اثر برند در ذهن مشتریان تبلیغات خلاق نقش بسیار مهمی دارند. وقتی به صورت مداوم از یک نوع تبلیغات یکسان استفاده شود خسته‌کننده می‌شود و معمولا اثر آن‌ها کم می‌شود. تبلیغات خلاق فرصتی است که به وسیله‌ی آن برند خود را توسعه دهید.

منبع: وبسایت محیطی

 

بخوانید: 8 نکته برای نوشتن یک عنوان تبلیغاتی تاثیرگذار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *