در حال بارگزاری...

صفحه اصلی/بلاگ/بسته بندی ایرانی چای: پازل را حل کنیدبسته بندی چای

بسته بندی ایرانی چای: پازل را حل کنید

فهرست دسته‌هااخبار تبلیغات3 دیدگاه برای بسته بندی ایرانی چای: پازل را حل کنید590 بازدید

این ایده یک پروژه عملی دانشجویی است که از عناصر و شکل های نقاشی ایرانی برای بسته بندی استفاده کرده است.

تحقیقات نشان داد که با توجه به دوره های مختلف تاریخی، مینیاتور ایرانی از رنگ ها و فرم های مختلفی بهره برده است اما وجه مشترک میان همه آن ها تصاویر دو بعدی، تقارن در عین عدم تقارن، رنگ های غیر واقعی و مسطح، نقش تزئینی نور، فریم بزرگ، وجود برنامه ریزی و قابلیت چند منطقه ای آثار هنری بود که از ملزومات طراحی بسته بندی به شمار می رود. از طرف دیگر، مینیاتور ایرانی همیشه مخاطبان را به اتحاد با یکدیگر تشویق می کند.

همچنین برای برقراری ارتباط بیشتر با خریدار در دنیای شلوغ امروز، ضرورت ساده کردن تصویر از طریق کاهش جزئیات و خلاصه نویسی باعث می شود تا خریدار بتواند سریع تر از قبل با محصول ارتباط برقرار کند.

 


در نتیجه برای هر نوع چای، چهار نوع بسته بندی مختلف طراحی شده اند که تصویر هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت است. حاصل چیدمان صحیح هر چهار بسته مربوط به یک نوع چای در کنار هم، تصویری زیبا خواهد بود. همچنین با خرید چهار نوع مختلف چای و چیدن صحیح بسته های آن ها در کنار یکدیگر، شاهد تصویری جدید هستیم. در پایان، اگر شما چهار بسته بندی از یک محصول مشابه را در یک ردیف کنار هم و سپس هر ردیف را زیر یک ردیف دیگر قرار دهید، یک تصویر کامل را خواهید دید. در حقیقت، این یک پازل است که شما می توانید به سه روش مختلف آن را حل کنید. ما انسان ها نیز با کمک همدیگر کامل خواهیم شد.

مطلب نخستین سرود کریسمس جهان با تم پیتزا را بخوانید.


چه چیز آن را منحصر به فرد می کند؟

در اصل، شما می توانید این پازل را به سه روش مختلف حل کنید. ما انسان ها موجوداتی هستیم که با یاری یکدیگر کامل خواهیم شد.

طراح این بسته بندی «هما بهرام پرور» نام دارد.

3 Replies to “بسته بندی ایرانی چای: پازل را حل کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *