در حال بارگزاری...

صفحه اصلی/بلاگ/آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟

آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟

فهرست دسته‌هااخبار تبلیغاتهیچ دیدگاهی برای آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟ ثبت نشده671 بازدید

در آبان ماه امسال محمد حیدری بعد از دو سال؛ تصدی مدیر کل دفتر صنعت تبلیغات و اطلاع رسانی معاونت امور مطبوعاتی را به مسعود اسعدی واگذار کرد. مسعود اسعدی طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به‌عنوان سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی معاونت امور مطبوعاتی منصوب و آیین تودیع ایشان برگزار شد.

به گزارش دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها؛ محمد سلطانی‌فر، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، تبلیغات را یکی از حوزه‌های مهم و مورد تاکید وزارت فرهنگ عنوان کرد و افزود: دنبال مسیرهای جدید برای بهره برداری از فضای تبلیغات هستیم تا با اتخاذ سه رویکرد کارآمدی بیشتر، توسعه فعالیت‌ها در حوزه‌های نوین و استفاده از بخش خصوصی، زمینه بروز تحولات در این حوزه را بیش از گذشته شاهد باشیم.
وی همچنین از پیگیری‌ها برای تشکیل اتحادیه تبلیغات کشور خبر داد و ضمن قدردانی از خدمات محمد حیدری، مدیرکل پیشین این دفتر خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که از نیروهای کارآمد درون‌سازمانی برای تصدی پست‌های مدیریتی استفاده کنیم تا با شناخت و تسلط کافی، مسیرهای رفته شده، بهتر و سریع تر پیموده شود.

مطلب هدایای تبلیغاتی را بخوانید.

آیا با آمدن مسعود اسعدی؛ صنعت تبلیغات اتحادیه دار می‌شود؟

تشکیل اتحادیه تبلیغات موضوع مهمی‌ست که مدتهاست توسط مسئولان و تصمیم گیرندگان صنعت تبلیغات در حال پیگیری‌ست. موضوعی که تشکیل آن مطمئنا چند صدایی موجود در صنعت تبلیغات کشور را برطرف کرده و فعالان تبلیغاتی برای رسیدگی به مشکلات‌شان راه چاره‌ای پیدا خواهند کرد.
امید است با حضور مسعود اسعدی در سمت سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی پیگیری این موضوع مهم از سر گرفته شود. موضوعی که ایشان قبل از این نیز برآن تاکید داشته و یکی از راه‌های اتحاد در صنعت تبلیغات را شکل گیری این اتحاد دانسته است. اتحادی که باید به واقعیت بپیوندد و از حالت سراب خارج شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *