صفحه اصلی      |      درباره ما      |      تماس با ما
 
 
 
خدمات    |   مشتریان   |    گالری    |   تازه های سایت    |   مقالات    |   بلاگ    |    دانلود    |   اپلیکیشن کتاب جامع فرش ماشینی و موکت    |   پیوندها   |    کتاب جامع فرش ماشینی و موکت

خدمات

آنچه همه خوبان دارند...!
کانون آگهی و تبلیغات آوانگار مفتخر است که به گردآوری مجموعه کاملی از خدمات و تخصص های مرتبط اهتمام داشته و کلیه نیازهای مخاطبان خود را در داخل مجموعه پاسخگو می باشد.
طراحی و برناه ریزی کمپین، تحقیقات و مشاوره بازاریابی، تولید تیزر و فیلم صنعتی و تبلیغاتی، ایده پردازی و سناریو(اتاق فکر)، جلوه های ویژه بصری، دکوراسیون و غرفه سازی نمایشگاهی، طراحی گرفیک، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، چاپ دیجیتال، چاپ و صحافی و بسته بندی، تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ، سمپلینگ و پروموشن، خدمات آگهی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، برگزاری نمایشگا ها و همایش ها، برنامه ریزی و پخش مویرگی محصولات، اسپانسر شیپ فرهنگی و ورزشی، طراحی وب و مالتی مدیا، نگهداری و پشتیبانی وب سایت، SEO وب سایت، از جمله خدماتی است که به طور حرفه ای در آژانس تبلیغاتی آوانگار به مشتریان عرضه می گردد.


مشاوره تبلیغاتی:
مشاوره تبلیغاتی فرآیندی است که طی آن آرايش سخت افزاري، نرم افزاري و فكر افزاري ارتباطات بازاريابي در یک شرکت یا یک سازمان تقويت شده و
اهداف بازاريابي هرچه بيشتر با اهداف سازماني همسو می گردد . اين همسو شدن مي تواند براي يكپارچه سازي منابع بازاريابي، تسهيل فرآيندهاي بازاريابي، سهولت ارتباطات، خدمات،‌ فروش،‌ توليد و تجزيه تحليل سازمان باشد. بر این اساس مشاوران ما در شرکت آوانگار آمادگی دارند تا با بينش و دانش وسيع در بازاريابي و تبليغات و با توجه به تخصص ها و دانش هاي مرتبط با تبليغات مانند روابط عمومي،‌ ارتباطات، اقتصاد،‌ جامعه شناسي، ادبيات، فلسفه، زبان شناسي، روانشناسي و بازاريابي براي برنامه ارتباطات بازاريابي مخاطبان خود به ويژه كمپين تبليغات آن تصميم سازي، تصميم گيري و برنامه ريزي نمایند.
مشاوران ما در شرکت آوانگار آماده اند تا ضمن برنامه ریزی جهت پيش برد پروژه هاي تبليغاتي با تحقيق،‌ توسعه و ارايه راهكارهاي خلاقانه دركشف فرصت هاي رسانه اي و مخاطب پسند به شما یاری رسانند. همچنین آنان در کنار شما هستند تا مانند یک مدافع امین در رقابت های تجاری با سایر رقبا عكس العمل مناسب را در راستای تامین منافع شما تدوين و اجرا نمایند.

 

طراحی گرافیک:
بر اساس تعریف نظام نامه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، طراحی گرافیک عبارتست از: ارائه راه حل مناسب بصری برای تسهیل در ارتباطات مورد نیاز جامعه، و طراح گرافیک هر شخص حقیقی است كه ضمن داشتن اطلاعات آکادمیک به طور حرفه ای و مستمر به کار طراحی گرافیک اشتغال داشته باشد. کانون آگهی و تبلیغات آوانگار مفتخر است که از تجربه گروهی از طراحان گرافیک فارغ التحصیل دانشکده های هنری معتبر بهره میگیرد. طراحان خبره و حرفه ای که نخستین مسئولیت و تعهد حرفه ای خود را توجه به نیاز و موضوع کار سفارش دهنده یا کارفرما میدانند.

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی:
آمیختگی هنر با صنعت و تکنولوژی ترکیبی هیجان انگیز از هنرعکاسی صنعتی و تبلیغاتی ایجاد نموده است که بی شک نتیجه کار این بخش را میتوان یکی از مهمترین بخش های کار تبلیغات دانست. تا جایی که می توان ادعا نمود یک اثر گرافیکي بدون عکس حرفه ای و مناسب عملا موفق نخواهد بود. آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی آوانگار با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات عکاسی آماده پاسخگویی به نیاز مخاطبان در کلیه زمینه ها می باشد.

خدمات چاپ و بسته بندی:
در مجموعه فعالیتهای یک شرکت تبلیغاتی خدمات چاپ و بسته بندی از پیچیدگی ها و حساسیت های ویژه ایی برخوردار است . این درجه از اهمیت و حساسیت از آنجاست که به گواه تحقیقات میدانی انگیزه ی خربد در مصرف کنندگان در اغلب موارد به سبب بسته بندی حاصل شده است نه خود کالا. لذا یک چاپ و بسته بندی خوب میتواند انگیزه خریدار را تا سطح بسیار زیادی برای خرید بالا ببرد. دقت در چاپ و بسته بندی از لحاظ اندازه , رنگ , مواد مصرفی , مشاهبت کامل با اصل ونسخه های از پیش تر چاپ شده حائز اهمیت فراوانی است و نیازمند ان است که توسط یک فرد خبره و آشنا با امور چاپ نظارت شود تا بدین وسیله از بروز اشتباهات و خطاهای احتمالی در هنگام چاپ و بسته بندی جلوگیری شود. روند طولانی ومتنوع ایجاد یک اثر چاپی و بسته بندی امری است تخصصی که خدمتگزاران شما در کانون آگهی و تبلیغات آوانگار ضمن درک حساسیت مشتریان نسبت به آن با بهره گیری از توان و تخصص و تجربه طولانی خود در این زمینه آماده ارائه مشاوره و خدمات می باشند.

 

طراحی وب و مالتی مدیا:
در عصر ارتباطات و اطلاعات،‌ داشتن وب سایت بر روي اينترنت براي سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد حقیقی، ديگر يک نياز جانبی و تجملاتي نيست بلکه امري حياتي است. یک وب سايت اينترنتي به شما این امکان را مي‌دهد که در دنياي پر از رقابت کنوني با کمترين هزينه، گستره فعاليت‌ها و خدمات خود را در ابعاد جهاني گسترش دهيد و اطلاعات، خدمات و کالاهای خود را در عرصه بین المللی معرفی کرده و آن را به اشتراک بگذارید.
برای انتقال اطلاعات تجاری، تبليغاتی، فرهنگی و موارد مشابه از ابزارهای مختلفی بهره برداری می شود. منجمله می توان به بروشورها، فیلمهای تبلیغاتی ،موسیقی، مقالات و يا آلبومهای تصاوير اشاره کرد. با استفاده از برنامه های مالتی مديا می توان کليه ابزارهای ياد شده را با امکانات منحصر بفرد IT در هم آميخت و پروسه انتقال اطلاعات را به بهترين وجه انجام داد.
گروه طراحان و برنامه نویسان کانون آگهی و تبلیغات با استفاده از تکنولوژی روز و به پشتوانه تجربه و سابقه بیش از 12 سال در زمینه طراحی و برنامه نویسی آمادگی خود را برای اجرای پروژه طراحی وب سایت و مالتی مدیا اعلام میدارد.


 

دکوراسیون و سازه های نمایشگاهی:
تلفیق رنگ، نور، چیدمان، جنسیت، مبلمان و اسباب تزئینی در یک مکان آنقدر مهم است که رشته ای اختصاصی تحت عنوان دکوراسیون داخلی شکل گرفت و متخصصان آن با تلفیق هنر، روانشناسی، ارگونومی و تکنولوژی روز طراحی صنعتی و دانش استفاده مناسب از اسباب تزئینی فضای کار و زندگی را برای انسان امروز دلپذیرتر کرده است.
اهمیت دکوراسیون در ابتدای رابطه با مشتری از آن جهت است که اولین برداشت ذهنی مراجعه کننده را تشکیل میدهد.اجرای یک دکوراسیون مناسب می توانند در تسهیل استفاده از فضای موجود و تاثیر بر مخاطب نقش مهمی ایفا کند.
این اهمیت در ایجاد فضای اثر گذار بر مخاطب در فضاهای نمایشگاهی نیز آنقدر زیاد است که رسته ای از طراحی محصولات تحت عنوان سازه های نمایشگاهی پدید آمد که در سالهای اخیر نوع قابل حمل آن بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
گروه طراحان کانون آگهی و تبلیغات آوانگار با تجربه سالها فعالیت در طراحی و ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی اماکن تجاری، اداری، مسکونی و نمایشگاهی آمادگی دارد تا محل کار و زندگی و یا عرضه محصولات و خدمات شما را دلپذیرتر کرده و به شما در ارتباط بهتر و موثرتر با مخاطب یاری رساند.

چاپ دیجیتال، پلات و لمینیت، سابلیمیشن:
یکی از مشکلاتی که تا پیش از این در عرصه صنعت تبلیغات وجود داشت عدم و جود امکاناتی بود که بتوان یک اثر گرافیکی، عکس یا به طور کلی یک مدیای قابل چاپ را با تیراژ محدود و پایین ولی با کیفیت بالا تولید و تکثیر کرد. ولی این امکان در سالها اخیر فراهم گشته و تجهیزاتی ساخته شده که بتوان از این امکان حداکثر استفاده را نمود. کانون آگهی و تبلیغات آوانگار ضمن گردآوری گزیده ای از این امکانات و تجهیزات همراه تلاش داشته که بتواند به کلیه نیازهای مخاطبان خود در داخل مجموعه پاسخ گوید. این امکان موجب گشته که مشتریان کلیه نیازهای چاپ دیجیتال با تیراژ محدود خود را با کیفیت بالا و هزینه پایین تر بدون واسطه دریافت دارند.
چاپ عریض بر روی کوتد و بنر و فتوگلاسه، لمینیت سرد و گرم، چاپ دیجیتال جهت تکثیر محدود جزوات و بروشورهای تبلیغاتی، چاپ سابلیمیشن با امکان چاپ نامحدود در طرح و رنگ بر روی کاشی، لیوان، کلاه، پرچم رومیزی، پازل، بشقاب، موس پد، لوح تقدیر و غیره از جمله امکاناتی است که در مجموعه آوانگار برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان گردآوری شده است.


 

انتشار کتاب جامع فرش و موکت:
کتاب جامع فرش ماشینی و موکت که مشتمل بر اطلاعات بیش از 7000 واحد فروشنده فرش ماشینی و موکت و 1000 تولید کننده از سراسر کشور می باشد که تحت نظارت اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و موکت تهران منتشر گردیده است.
اهداف انتشار کتاب:
• اطلاع رسانی شفاف و ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط فعالان تولید و فروش این صنف
• افزایش امنیت کسب و کار به جهت استفاده از اطلاعات موثق و مورد تایید اتحادیه های مربوطه
• ایجاد پل ارتباطی میان مشاغل
• ایجاد فضای رقابتی سالم از طریق گسترش اطلاعات مورد نیاز جامعه
• ایجاد رونق اقتصادی
• جلوگیری از توسعه فعالیتهای غیر مولد و دلالی که سود آوری غیر معقول خود را مدیون ضعف اطلاعات عمومی و نبود سیستم اطلاع رسانی کارآمد هستند.
• امکان انتخاب اصلح از بین تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات و کالا با توجه به دسترسی آسان و سریع به اطلاعات

نسخه دوم کتاب جامع فرش ماشینی و موکت و صنایع وابسته سال 92 در  600 صفحه ، سایزرحلی (A4) به صورت تمام رنگی بر روی کاغذ گلاسه 90 گرمی با صحافی و جلد نفیس در تیراژ 3000 نسخه انتشار یافته است و آماده توزیع می باشد.

 

© 2011 AvaNegar Advertising Agency. All right Reserved.

تهران، خیابان طالقانی، بین میدان فلسطین و وصال، نبش فریمان، ساختمان 118، طبقه دوم، واحد 5   تلفن: 4-66476692  فکس: 66476695